Zaproszenie na XIII sesję Rady Powiatu Przeworskiego VI kadencji

20.02.2020 r.

W dniu 26 lutego 2020 roku (środa) o godz. 14:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przeworsku ul. Jagiellońska 10 odbędzie się XIII sesja Rady Powiatu Przeworskiego VI kadencji.

PORZĄDEK OBRAD:

1. Otwarcie sesji.
2. Stwierdzenie prawomocności obrad.
3. Przedstawienie porządku obrad.
4. Sprawozdanie z działalności Zarządu Powiatu Przeworskiego.
5. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie powiatu przeworskiego na rok 2020.
6. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej powiatu przeworskiego.
7. Podjęcie w sprawie wyrażenia zgody na udzielenie pożyczkikrótkoterminowejz budżetu Powiatu Przeworskiego w roku 2020 dlaSamodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej wPrzeworsku.
8. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na udzielenie pożyczkidługoterminowej z budżetu Powiatu Przeworskiego w roku 2020 dlaSamodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej wPrzeworsku.
9. Podjęcie uchwały w sprawie założenia Branżowej Szkoły II stopnia w Przeworsku.
10. Podjęcie uchwały w sprawiezamiaru likwidacji Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych wchodzącego w skład Zespołu Szkół Zawodowych im. Króla Jana III Sobieskiego w Przeworsku.
11. Podjęcie uchwały w sprawie zamiaru likwidacji Szkoły Policealnej w Przeworsku wchodzącej w skład Zespołu Szkół Zawodowych im. Króla Jana III Sobieskiego w Przeworsku.
12. Podjęcie uchwały w sprawie sprostowania oczywistej omyłki pisarskiej w uchwale Nr XII/131/20 Rady Powiatu Przeworskiego w sprawie zatwierdzenia projektu pozakonkursowego ,,Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie przeworskim (V)" i wyrażenia zgody na jego realizację.
13. Podjęcie uchwały w sprawie powierzenia gminie Jawornik Polski zadań w zakresie prowadzenia powiatowej biblioteki publicznej dla Powiatu Przeworskiego.
14. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia Programu Przeciwdziałania Bezrobociu i Aktywizacji Lokalnego Rynku Pracy.
15. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia planu pracy Rady Powiatu Przeworskiego na rok 2020.
16. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia planów pracy komisji stałych Rady Powiatu Przeworskiego na 2020 rok.
17. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia Powiatowego Programu Zapobiegania Przestępczości oraz Porządku Publicznego i Bezpieczeństwa Obywateli na lata 2020 - 2022.
18. Informacja na temat stanu porządku i bezpieczeństwa publicznego na terenie Powiatu Przeworskiego – z działalności Komendy Powiatowej Policji.
19. Interpelacje i zapytania radnych.
20. Wnioski i oświadczenia.
21. Zakończenie sesji.