Zaproszenie na XI sesję Rady Powiatu Przeworskiego VI kadencji

16.12.2019 r.

Informujemy, że uległa zmianie godzina obrad XI sesji Rady Powiatu Przeworskiego z godz. 14:00 na godz. 16:00.

W dniu 18 grudnia 2019 roku (środa) o godz. 16:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przeworsku ul. Jagiellońska 10 odbędzie się XI sesja Rady Powiatu Przeworskiego VI kadencji.

PORZĄDEK OBRAD:

1.  Otwarcie sesji.
2.  Stwierdzenie prawomocności obrad.
3.  Przedstawienie porządku obrad.
4.  Sprawozdanie z działalności Zarządu Powiatu Przeworskiego.
5.  Podjęcie uchwały w sprawie przedstawienia „Projektu uchwały w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Przeworskiego na lata 2020-2030” Radzie Powiatu Przeworskiego oraz Regionalnej Izbie Obrachunkowej w Rzeszowie, celem zaopiniowania.
6.  Podjęcie uchwały budżetowej na rok 2020.
7.  Interpelacje i zapytania radnych.
8.  Wnioski i oświadczenia.
9.  Zakończenie sesji.