Zaproszenie na X sesję Rady Powiatu Przeworskiego VI kadencji

15.11.2019 r.

W dniu 22 listopada 2019 roku (piątek ) o godz. 900 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przeworsku ul. Jagiellońska 10 odbędzie się X sesja Rady Powiatu Przeworskiego VI kadencji.

PORZĄDEK OBRAD:
1. Otwarcie sesji.
2. Stwierdzenie prawomocności obrad.
3. Przedstawienie porządku obrad.
4. Sprawozdanie z działalności Zarządu Powiatu Przeworskiego.
5. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie powiatu przeworskiego na rok 2019.
6. Podjęcie uchwały zmian w Uchwale Rady Powiatu Przeworskiego Nr V/42/19 z dnia 01 marca 2019 roku w sprawie określenia zadań, na które przeznacza się środki Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
7. Podjęcie uchwały w sprawie uchylenia Uchwały Nr IX/101/19 Rady Powiatu Przeworskiego z dnia 28 października 2019 roku w sprawie przekazania samorządowej instytucji kultury pod nazwą Muzeum w Przeworsku Zespół Pałacowo – Parkowy Gminie Miejskiej Przeworsk.
8. Podjęcie uchwały w sprawie uchylenia Uchwały Nr IX/102/19 Rady Powiatu Przeworskiego z dnia 28 października 2019 roku w sprawie zaciągania zobowiązań o wartości przekraczającej kwoty ustalone w uchwale budżetowej na 2019 rok w zakresie pomocy finansowej dla Gminy Miejskiej Przeworsk.
9. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia od Wojewody niektórych zadań związanych z przeprowadzeniem kwalifikacjiwojskowejw 2020 roku.
10. Podjęcie uchwały w sprawie zawarcia umowy partnerstwa dotyczącej realizacji wspólnego przedsięwzięcia o nazwie „Rewitalizacja Kolei Dojazdowej Przeworsk Wąskotorowy – Dynów” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.
11. Interpelacje i zapytania radnych.
12. Wnioski i oświadczenia.
13. Zakończenie sesji.