11.10.2019 r.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne nt. „Wsparcie z Funduszy Europejskich dla rozwoju firm - dofinansowanie i preferencyjne pożyczki”. Spotkanie skierowane jest do potencjalnych beneficjentów/wnioskodawców: mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw.
Termin i miejsce spotkania:
18 października 2019 r. w godzinach od 10:00 do 12:45

Starostwo Powiatowe w Przeworsku, ul. Jagiellońska 10, parter, sala konferencyjna.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, uprzejmie prosimy o wiadomość zwrotną do dnia 17 października 2019 r. do godziny 15:00 na adres: lpi.przemysl@podkarpackie.pl (decyduje kolejność zgłoszeń).

W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego z Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Przemyślu pod numerem: 798 771 080 w poniedziałki w godzinach od 7:30 do 18:00, od wtorku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30.

• Zapraszamy na spotkanie informacyjne nt. „Wsparcie z Funduszy Europejskich dla rozwoju firm - dofinansowanie i preferencyjne pożyczki”