20.05.2024 r.

18 maja br. Starosta Przeworski Dariusz Łapa wziął udział w uroczystym otwarciu wystawy pokonkursowej połączonej z wręczeniem dyplomów i nagród laureatom XXI edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "Współcześni Rycerze Św. Floriana".

Głównym celem konkursu było zapoznanie dzieci z różnorodnością zadań wykonywanych obecnie przez Państwową i Ochotniczą Straż Pożarną na rzecz ratowania życia, zdrowia i mienia człowieka, jak również zasad bezpieczeństwa i ochrony przeciwpożarowej oraz postawy bezpiecznego zachowania w życiu codziennym, a zwłaszcza bezpiecznego korzystania z dróg.

Zapraszamy do odwiedzenia wystawy, która będzie czynna do 30 czerwca br.

Fot. R. Czepiński, Muzeum w Przeworsku

Galeria:

• XXI edycja Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "Współcześni Rycerze Św. Floriana"