17.05.2022 r.

Do udziału w XIX edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Współcześni Rycerze Św. Floriana”, organizowanego przez Muzeum w Przeworsku Zespół Pałacowo-Parkowy, zgłoszonych zostało 551 prac z 43 placówek oświatowych z terenu województwa podkarpackiego.

Łącznie przyznano 35 nagród i wyróżnień, które podczas Nocy Muzeów laureatom wręczali m.in. Przewodnicząca Rady Powiatu Przeworskiego Agnieszka Bukowa-Jedynak i Wicestarosta Przeworski Jacek Kierepka.

Wystawę prac plastycznych można obejrzeć w Muzeum Pożarnictwa w Przeworsku do 30 czerwca br.

Patronat Honorowy nad konkursem sprawował Starosta Powiatu Przeworskiego Bogusław Urban.

Protokół obrad: https://muzeum.przeworsk.pl/aktualnosci/wyniki-wojewodzkiego-konkursu-plastycznego-wspolczesni-rycerze-sw-floriana/

• XIX edycja Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Współcześni Rycerze Św. Floriana”