WZNOWIENIE STACJONARNEJ DZIAŁALNOŚCI PUNKTÓW NIEODPŁATNEJ POMOCY PRAWNEJ, NIEODPŁATNEGO PORADNICTWA OBYWATELSKIEGO ORAZ EDUKACJI PRAWNEJ NA TERENIE POWIATU PRZEWORSKIEGO

30.06.2021 r.
WZNOWIENIE STACJONARNEJ DZIAŁALNOŚCI  PUNKTÓW  NIEODPŁATNEJ POMOCY PRAWNEJ, NIEODPŁATNEGO PORADNICTWA OBYWATELSKIEGO ORAZ EDUKACJI PRAWNEJ NA TERENIE POWIATU PRZEWORSKIEGO

Starosta Przeworski informuje, że od dnia 01.07.2021 r. Punkty nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego oraz edukacji prawnej na terenie Powiatu Przeworskiego wznawiają działalność stacjonarną. Nieodpłatna pomoc prawna, nieodpłatne poradnictwo obywatelskie oraz nieodpłatna mediacja świadczone będą  zgodnie z Harmonogramem udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej i poradnictwa obywatelskiego w Powiecie Przeworskim w 2021 roku.

Jednocześnie informuję, że w dalszym ciągu będzie możliwość skorzystania z porady prawnej na odległość.
Udzielanie porad będzie się odbywało z zachowaniem wymaganych środków ostrożności tj. używanie maseczek podczas rozmowy, zachowanie dystansu społecznego, stosowanie dezynfekcji dłoni oraz wietrzenie pomieszczeń.