16.12.2021 r.

15 grudnia br. Wicestarosta Jacek Kierepka oraz Członek Zarządu Powiatu Przeworskiego Wiesław Bukowski uczestniczyli przy wręczeniu nagród laureatom VI Powiatowego Konkursu Ekologicznego „Eko-Ozdoby świąteczne”.
Celem konkursu było wykonanie „ozdoby świątecznej” z materiałów ekologicznych tak aby poszerzyć i propagować wiedzę ekologiczną wśród uczniów i ich rodzin oraz kształtować u dzieci postawy związane z działaniami na rzecz ochrony środowiska.

Zarząd Powiatu Przeworskiego Bogusław Urban, Jacek Kierepka, Wiesław Bukowski, Łukasz Laska, Mieczysław Żuk udzielił dofinansowania na realizację ww. zadania w formie małego grantu.
Organizatorami konkursu było Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły w Świętoniowej.

• Wręczenie nagród laureatom VI Powiatowego Konkursu Ekologicznego „Eko-Ozdoby świąteczne”