Wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu - przebudowa drogi powiatowej Cieplice Górne – Cieplice Dolne

20.06.2022 r.

W związku z realizacją projektu „Przebudowa drogi powiatowej Nr 1252 Cieplice Górne – Cieplice Dolne w km 0+000-7+020 wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną” realizowanego w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu dla w/w zadania zgodnie z zatwierdzonym projektem tymczasowej organizacji ruchu zewidencjonowanym pod numerem PZD.ED.4041.24.2022 z dnia 26.05.2022 r.

Ponadto informujemy, iż wprowadzenie przedmiotowej organizacji ruchu wiąże się z koniecznością zamknięcia odcinka drogi powiatowej Nr 1252R od DW 835 do Szkoły Podstawowej w dniach 21 - 23 czerwca i skierowania pojazdów na tymczasowy objazd. Objazd został wyznaczony drogą gminną Nr 110506R (Rudka Szkoła-Cieplice) oraz drogą powiatową Nr 1255R (Rudka przez wieś).

Powiatowy Zarząd Dróg w Przeworsku