06.02.2020 r.

6 lutego br. w Starostwie Powiatowym w Przeworsku została podpisana umowa, której przedmiotem jest opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Rewitalizacja Kolei Dojazdowej Przeworsk Wąskotorowy – Dynów”. W ramach projektu planowana jest modernizacja linii na odcinku o długości 13,016 km.

Umowę ze strony Wykonawcy – firmy TDM Projekt Sp. z o.o. Sp. K. z Krakowa podpisał Członek Zarządu - Łukasz Kaczyński, a ze strony Zamawiającego – Starosta Przeworski Bogusław Urban, Wicestarosta Jerzy Mazur, przy kontrasygnacie Skarbnik Anny Kowal. W podpisaniu umowy uczestniczył także Michał Piszczek – główny projektant. Odpowiedzialnym za realizację przedmiotowej umowy będzie Zarządca Kolei Wąskotorowej – Powiatowy Zarząd Dróg w Przeworsku.

Wartość umowy opiewa na kwotę 239 850,00 zł.

• Umowa na opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Rewitalizacja Kolei Dojazdowej Przeworsk Wąskotorowy – Dynów” podpisana