Szkolenie dla Kół Gospodyń Wiejskich

30.09.2019 r.
Szkolenie dla Kół Gospodyń Wiejskich

30 września br. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przeworsku odbyło się szkolenie dla Kół Gospodyń Wiejskich z terenu powiatu przeworskiego, którego organizatorem był Kierownik Biura Powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Przeworsku Tomasz Kojder. W spotkaniu uczestniczył Starosta Przeworski Bogusław Urban.

Przedstawiciele Urzędu Skarbowego w Przeworsku poruszyli kwestie związane z zasadami prowadzenia przez koła gospodyń wiejskich uproszczonej ewidencji przychodów i kosztów, a przedstawiciele Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Przeworsku omówili zasady właściwego przygotowania produktów i ich dystrybucji podczas różnego rodzaju imprez. Niezwykle oczekiwanym punktem programu był panel dyskusyjny, podczas którego uczestnicy szkolenia mogli zadawać pytania dotyczące funkcjonowania KGW.

• Szkolenie dla Kół Gospodyń Wiejskich