Święto Straży Granicznej

22.05.2024 r.
Święto Straży Granicznej

21 maja br. w uroczystości Święta Straży Granicznej, zaszczyt miał uczestniczyć nasz Starosta Przeworski Dariusz Łapa.

Starosta wziął udział w obchodach, które odbyły się w Bieszczadzkim Oddziale Straży Granicznej, gdzie spotkał się z funkcjonariuszami i wyraził swoje uznanie dla ich codziennej, trudnej służby na rzecz bezpieczeństwa naszych granic.

Starosta Dariusz Łapa złożył serdeczne życzenia i gratulacje wszystkim pracownikom, podkreślając, jak ważna i odpowiedzialna jest ich praca dla naszej społeczności.

Podczas uroczystości, Pan Starosta został uhonorowany przez kapitułę Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej srebrną odznaką pamiątkową! To wyjątkowe wyróżnienie jest dowodem uznania za jego wsparcie i zaangażowanie na rzecz służb granicznych oraz bezpieczeństwa naszego regionu.

To wyjątkowe wydarzenie było nie tylko okazją do uczczenia pracy funkcjonariuszy, ale również do wzmocnienia więzi między władzami lokalnymi a służbami granicznymi.

Dziękujemy wszystkim funkcjonariuszom Straży Granicznej za ich poświęcenie i służbę!

Galeria:

• Święto Straży Granicznej