stypendia

Termin składania wniosków o przyznanie stypendium - do 10.11.2023 r.

Kwota stypendium - 3000 zł miesięcznie do 9 miesięcy w każdym roku akademickim.

Pierwsze stypendia dla studentów kierunku lekarskiego rozdane

02.11.2021 r.

W dniu 2.11.2021 r. po raz pierwszy w imieniu Powiatu Przeworskiego Starosta Przeworski Bogusław Urban oraz Wicestarosta Jacek Kierepka podpisali umowy o przyznaniu stypendiów ze studentami kierunku lekarskiego, którzy swoją przyszłość zawodową planują związać z SP ZOZ w Przeworsku.

W wyniku przeprowadzonego naboru dwóch studentów otrzymało stypendium w wysokości 2 000 zł miesięcznie na okres 9 miesięcy w każdym roku akademickim. Stypendia te są przyznawane po raz pierwszy, a nabór będzie kontynuowany.

Stypendystom serdecznie gratulujemy i życzymy samych sukcesów na ścieżce do kariery.