Starostwo Powiatowe w Przeworsku przywraca bezpośrednią obsługę interesantów

02.06.2020 r.
Starostwo Powiatowe w Przeworsku przywraca bezpośrednią obsługę interesantów

Starostwo Powiatowe w Przeworsku informuje, że od 2 czerwca br. przywraca możliwość bezpośredniej obsługi interesantów, przy zachowaniu odpowiednich wymogów sanitarnych, tj.:

- po wejściu do budynku urzędu obowiązkowo należy zdezynfekować ręce (dozowniki z płynem do dezynfekcji znajdują się w holu),

- interesanci załatwiający sprawy w urzędzie muszą mieć obowiązkowo zasłonięty nos i usta,

- w poszczególnych pokojach strony mogą przebywać pojedynczo.

Osobom zainteresowanym sprawami związanymi z rejestracją, wyrejestrowaniem, zgłoszeniem zbycia, nabycia pojazdu w holu urzędu wydawane są bilety z datą i godziną przyjęcia w Wydziale Komunikacji, Transportu i Dróg.