Służby medyczne i mundurowe podczas wydarzenia "Połączeni dziedzictwem kolejki"

30.09.2022 r.
Służby medyczne i mundurowe podczas wydarzenia "Połączeni dziedzictwem kolejki"

25 września br. podczas zakończenia sezonu turystycznego naszej kolejki zaprezentowały się służby medyczne i mundurowe. Dziękujemy za współpracę:

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Przeworsku, Państwowa Wyższa Szkoła Wschodnioeuropejska w Przemyślu Wydział Pielęgniarstwo, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Przeworsku, Komenda Powiatowa Policji w Przeworsku, 3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej 34 Batalion Lekkiej Piechoty w Jarosławiu.

.

• Służby medyczne i mundurowe podczas wydarzenia "Połączeni dziedzictwem kolejki"