Przeworskie Koncerty Kameralne

08.06.2021 r.
Przeworskie Koncerty Kameralne

6 czerwca br. w sali balowej Pałacu Lubomirskich Muzeum w Przeworsku Starosta Przeworski Bogusław Urban i Przewodnicząca Rady Powiatu Przeworskiego Agnieszka Bukowa-Jedynak wzięli udział w Inauguracyjnym Przeworskim Koncercie Kameralnym artystów, Wioletty Fludy - Tkaczyk fortepian i dr hab. Piotra Lato klarnet ze Stowarzyszenia Polskich Muzyków Kameralistów. Projekt realizowany w ramach Stypendium Twórczego Marszałka Województwa Podkarpackiego w roku 2021. Koordynator projektu – Wioletta Fluda -Tkaczyk.

Starosta Przeworski pogratulował realizacji tego wspaniałego przedsięwzięcia życząc dalszych sukcesów zawodowych, satysfakcji z osiągnięć oraz wszelkiej pomyślności przy realizacji kolejnych projektów.

Zapraszamy serdecznie na kolejne koncerty!

• Przeworskie Koncerty Kameralne