Przekazanie środków ochrony osobistej dla Domu Pomocy Społecznej w Przeworsku

17.12.2021 r.
Przekazanie środków ochrony osobistej dla Domu Pomocy Społecznej w Przeworsku

17 grudnia br. mieszkańcy oraz pracownicy Domu Pomocy Społecznej w Przeworsku otrzymali środki ochrony osobistej: maseczki, rękawiczki jednorazowe, fartuchy jednorazowe, płyny do dezynfekcji rąk i powierzchni, pościel bawełnianą. Środki finansowe w kwocie 26 616,20 zł pozyskano dzięki umowie Powiatu Przeworskiego  z PFRON w ramach Modułu IV „Pomoc osobom niepełnosprawnym poszkodowanym w wyniku żywiołu lub sytuacji kryzysowych wywołanych chorobami zakaźnymi”.

Realizatorem wsparcia było Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Przeworsku. Zakupione środki na ręce s. Małgorzaty Gil - Dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Przeworsku przekazała Katarzyna Kowal - Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Przeworsku wraz z koordynatorem zadania Katarzyną Kulas - doradcą ds. osób niepełnosprawnych w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie.

• Przekazanie środków ochrony osobistej dla Domu Pomocy Społecznej w Przeworsku