Wspomóż Liliankę

• Imię: Tomuś,
  • Wiek: 2,5 roku
  • Miasto: Kraków
  • Choroby: Wrodzona niedoczynność tarczycy, zaburzenia przemiany mineralnej kości, przewlekła niewydolność oddechowa, dysplazja oskrzelowo-płucna, Dysfagia, opóźnienie rozwoju psychoruchowego, wcześniactwo. Zespół Albrajta. Chłopiec nie siedzi, nie podnosi głowy i nie przekręca się.
  • Cel: dofinansowanie zakupu leków oraz rehabilitacja ruchowa i oddechowa, codzienne środki pielęgnacji
  • Rodzice przesłali dokumenty potwierdzające autentyczność opisu zbiórki.

Nataniel Pawełek

07.02.2017 r.

Nataniel Pawełek, mam 16 lat, jestem z Kańczugi i jak każdy nastolatek mam marzenia... nie tak dawno byłem sportowcem, wiem, że sportowiec nigdy się nie poddaje....

Towarzystwo Przyjaciól Dzieci - przekaż 1% podatku

24.01.2017 r.

Michalina Kozłowska

28.01.2016 r.

Szanowni Państwo

Michalinka Kozłowska urodziła się 29 września 2010 r. z wadą rozwojową głównych naczyń mózgowych. W ciągu pierwszych 13-tu miesięcy  swojego życia przeszła 10 skomplikowanych operacji neurochirurgicznych, z dużymi powikłaniami. Obecnie ma wodogłowie z założoną zastawką komorowo-otrzewnową, rozległe zmiany uszkodzeniowe w mózgu,  niedowład lewostronny oraz padaczkę. Pomimo skończonych 6 latek nie chodzi, nie raczkuje. Są jednak szanse na samodzielność w przyszłości – daje je  kosztowna, mozolna i systematyczna rehabilitacja.