Mikołaj 2 letni chłopiec

31.03.2022 r.

Mikołaj

Mikołaj to 2 letni chłopiec, którego otacza ciemność. Choroba zaatakowała nerwy wzroku obydwu oczu i cały czas postępuje. Jego oczka na chwilę obecna maja zaledwie 30% widoczności. Bez natychmiasto wego leczenia chłopiec przestanie widzieć!

Mimo niepełnosprawności, w Mikołaju jest ogromna wola walki i radość życia. Ten mały, dzielny chłopiec jest niezwykle odważny. Codziennie pokonuje przeciwności losu. Rodzicom było bardzo ciężko gdy uświadomili sobie, w jak ciężkim stanie jest ich synek. Nie poddali się! Na całym świecie, rozpaczliwie szukali innowacyjnych metod ratunku dla Mikołaja. I udało się!

Jedynie leczenie w klinice w Ulfle jest w stanie zatrzymać rozwój choroby. Klinika pomogła wielu polskim dzieciom i może także pomóc Mikołajowi. Jednak leczenie tam jest bardzo kosztowne i jest poza możliwościami finansowymi rodziców. Leczenie trzeba wdrożyć natychmiast! Wówczas, na tym etapie jest ogromna szansa, że choroba się zatrzyma i Mikołaj będzie widział jak inni chłopcy.

Mikołaj potrzebuje pilnej pomocy!

Przyłącz się do walki o pomoc dla Mikołaja. Tylko z Twoją pomocą chłopiec będzie widzieć

Wpłaty na leczenie Mikołajka można dokonać przelewem bankowym.

Fundacja Szlachetny Gest

nr rachunku 60 1140 2004 0000 3702 7708 2447