Przejazd techniczny Przeworskiej Kolejki Wąskotorowej

24.06.2022 r.
Przejazd techniczny Przeworskiej Kolejki Wąskotorowej

W trosce o bezpieczeństwo podróżnych Przeworskiej Kolejki Wąskotorowej „Pogórzanin” 23 czerwca br. na trasie Przeworsk – Łopuszka Wielka odbył się przejazd techniczny z udziałem Prezesa Urzędu Transportu Kolejowego Ignacego Góry, Wiceprezesa Kamila Wilde, dyrektorów Oddziałów Terenowych i pracowników UTK.

Wzięli w nim udział: Starosta Przeworski Bogusław Urban, Wicestarosta Jacek Kierepka, Radny Rady Powiatu Przeworskiego Tomasz Syk, Dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Przeworsku Robert Mądry, Główny Specjalista ds. PKD Bogusław Zięba, Zastępca Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Przeworsku Łukasz Kawaliło.

• Przejazd techniczny Przeworskiej Kolejki Wąskotorowej