Powołanie I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Przeworsku

03.02.2020 r.
Powołanie I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Przeworsku

31 stycznia br. w Komendzie Powiatowej Policji w Przeworsku odbyło się uroczyste powołanie I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Przeworsku. Podkomisarz Tomasz Koba akt powołania odebrał z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Przeworsku mł. insp. Roberta Sobolewskiego. W uroczystości udział wzięli przedstawiciele władz samorządowych, wśród nich m.in. Sekretarz Powiatu Przeworskiego Jan Śliwa.

Podkom. Tomasz Koba będzie sprawował nadzór nad pionem kryminalnym. Pełni służbę w Policji od 2007 r. Zaczynał w Oddziałach Prewencji w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. Od 2008 r. związany jest z Komendą Powiatową Policji w Przeworsku, gdzie pełnił służbę jako funkcjonariusz zespołu patrolowo-interwencyjnego, a później wydziału kryminalnego. W 2016 r. został Zastępcą Komendanta Komisariatu Policji w Kańczudze.

W tym dniu miała miejsce odprawa roczna, podczas której podsumowano pracę Komendy Powiatowej Policji w 2019 roku. Zaprezentowano dane obrazujące stan bezpieczeństwa w powiecie przeworskim i efekty pracy mundurowych.

Fot. KPP w Przeworsku

• Powołanie I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Przeworsku