Posiedzenie Rady Muzeum w Przeworsku

03.03.2021 r.
Posiedzenie Rady Muzeum w Przeworsku

26 lutego br. na zaproszenie Dyrektora Muzeum w Przeworsku Zespołu Pałacowo – Parkowego dra Łukasza Mroza Starosta Przeworski Bogusław Urban wziął udział w Posiedzeniu Rady Muzeum. Głównym celem spotkania było wręczenie przez Starostę aktów powołań Członkom Rady na podstawie Uchwały Nr XX/211/21 Rady Powiatu Przeworskiego z dnia 5 lutego 2021 r. w sprawie powołania Rady Muzeum przy Muzeum w Przeworsku Zespole Pałacowo-Parkowym.

Nominację dostali: mgr inż. Agnieszka Bukowa-Jedynak Przewodnicząca Rady Powiatu Przeworskiego, która została również Przewodniczącą Rady Muzeum, dr Leszek Kisiel Burmistrz Miasta Przeworska, dr hab. prof. UR Szczepan Kozak Prezes Regionalnego Towarzystwa Naukowego w Przeworsku, mgr Joanna Błoch Kierownik Działu Sztuki Zakładu Narodowego im. Ossolińskich, ks. prał. Tadeusz Gramatyka Dziekan Dekanatu Przeworskiego. Podczas posiedzenia Dyrektor Muzeum dr Łukasz Mróz przedstawił sprawozdanie roczne za 2020 rok oraz plan działalności muzeum na rok 2021. Rada Muzeum przyjęła jednogłośnie do zatwierdzenia ww. dokumenty.

• Posiedzenie Rady Muzeum w Przeworsku