Pomoc finansowa na usuwanie skutków nawałnicy na terenie Gminy Stary Dzików

01.07.2021 r.
Pomoc finansowa na usuwanie skutków nawałnicy na terenie Gminy Stary Dzików

1 lipca br. w Starostwie Powiatowym w Przeworsku została podpisana umowa o udzieleniu pomocy finansowej w formie dotacji celowej na usuwanie skutków nawałnicy na terenie Gminy Stary Dzików. Powiat Przeworski reprezentowali: Bogusław Urban – Starosta, Jacek Kierepka – Wicestarosta i Anna Kowal - Skarbnik, Gminę Stary Dzików: Tomasz Jabłoński – Wójt i Katarzyna Maksymowicz – Skarbnik.

Rada Powiatu Przeworskiegouchwałą Nr XXIV/248/21 z dnia 25 czerwca 2021 r udzieliła Gminie Stary Dzików pomocy finansowej na usuwanie skutków nawałnicy w wysokości 50 000 zł.

• Pomoc finansowa na usuwanie skutków nawałnicy na terenie Gminy Stary Dzików