Podsumowanie działań przeciwpowodziowych

31.08.2020 r.
Podsumowanie działań przeciwpowodziowych

28 sierpnia br. w Tryńczy odbyło się podsumowanie działań przeciwpowodziowych przeprowadzonych na terenie całego powiatu przeworskiego, gdzie przedstawiono prezentację wykonanych działań w walce z żywiołem.

W spotkaniu uczestniczyli m.in. Anna Schmidt – Rodziewicz – Wiceminister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Poseł na Sejm RP, Bogusław Urban – Starosta Przeworski, Ryszard Jędruch – Wójt Gminy Tryńcza, st. bryg. Daniel Dryniak - Zastępca Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego PSP, st. kpt. Marcin Lachnik - Komendant Powiatowy PSP w Przeworsku oraz przedstawiciele OSP.

Starosta Przeworski na ręce Komendanta Powiatowego PSP wręczył promesę o wartości 60000 zł na zakup sprzętu ratowniczo – gaśniczego dla Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu naszego powiatu.

• Podsumowanie działań przeciwpowodziowych