Międzynarodowy Dzień Uczestników Misji Pokojowych ONZ

23.05.2022 r.
Międzynarodowy Dzień Uczestników Misji Pokojowych ONZ

21 maja br. na Jarosławskim Rynku uroczyście obchodzono „Międzynarodowy Dzień Uczestników Misji Pokojowych ONZ” oraz „Dzień Weterana Działań Poza Granicami Państwa”.

Powiat Przeworski reprezentowała Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury i Ochrony Zdrowia Starostwa Powiatowego w Przeworsku Joanna Mordarska przekazując list, w imieniu Starosty Przeworskiego Bogusława Urbana i Wicestarosty Jacka Kierepki, Prezesowi Koła Nr 3 Stowarzyszenia Kombatantów Misji Pokojowych ONZ Zbigniewowi Brosiowi z serdecznymi życzeniami i podziękowaniami dla wszystkich, którzy służyli i służą w misjach pokojowych ONZ poza granicami naszego kraju, reprezentując naszą Ojczyznę.

Fot. 14 Dywizjon Artylerii Samobieżnej

• Międzynarodowy Dzień Uczestników Misji Pokojowych ONZ