Konwent Wójtów i Burmistrzów w Gaci

06.12.2022 r.
Konwent Wójtów i Burmistrzów w Gaci

5 grudnia br. w budynku Uniwersytetu Ludowego w Gaci odbyło się posiedzenie Konwentu Wójtów i Burmistrzów Powiatu Przeworskiego, którego organizatorami byli Starosta Przeworski Bogusław Urban i Wójt Gminy Gać Grażyna Pieniążek.

W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele samorządów gminnych z terenu powiatu przeworskiego: Burmistrz MIasta Przeworska Leszek Kisiel, Burmistrz Miasta i Gminy Kańczuga Andrzej Żygadło, Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Sieniawa Sebastian Padiasek, Wójt Gminy Tryńcza Ryszard Jędruch, Wójt Gminy Zarzecze Tomasz Bury, Wójt Gminy Adamówka Edward Jarmuziewicz, Wójt Gminy Jawornik Polski Stanisław Petynia, Wójt Gminy Przeworsk Daniel Krawiec oraz Dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Przeworsku Robert Mądry.
Omówione zostały inwestycje drogowe realizowane na terenie powiatu przeworskiego oraz zgłoszone potrzeby inwestycji w zakresie infrastruktury drogowej.

• Konwent Wójtów i Burmistrzów w Gaci