Konsultacje projektu programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027

17.01.2022 r.

Obrazek

Zarząd Województwa Podkarpackiego zaprasza organizacje pozarządowe z województwa podkarpackiego do udziału w konsultacjach społecznych projektu programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027.

Nabór wniosków o dofinansowanie ze środków Programu Dotacyjnego „Niepodległa”

13.01.2022 r.

Szanowni Państwo,

uprzejmie przypominam, że Biuro Programu „Niepodległa” prowadzi nabór wniosków o dofinansowanie ze środków Programu Dotacyjnego „Niepodległa” wydarzeń realizowanych przez samorządowe instytucje kultury oraz organizacje pozarządowe w 2022 roku. Wnioski można składać do 14 stycznia 2021 roku do godziny 15.59 poprzez elektroniczny  formularz w systemie Witkac.pl.

Zaproszenie na Kongres Obywatelski

13.12.2021 r.

kongres

Szanowni Państwo, pragniemy serdecznie zaprosić Państwa do udziału online w Kongresie Obywatelskim, który odbędzie się dnia 20 grudnia 2021r. w godzinach od 9:30 do 16:00 online. Wymagana rejestracja pod linkiem: https://app.evenea.pl/event/850919-28kopia1kopia1kopia1/

Inicjatywa powstała w odpowiedzi na znaczną potrzebę dialogu społecznego, wzmocnienie działań poradnictwa prawno-obywatelskiego w rejonie oraz chęci podzielenia się przez prelegentów swoją wiedzą, doświadczeniem i przemyśleniami.

Zaproszenie na V Podkarpackie Forum Obywatelskie

08.11.2021 r.

Szanowni Państwo,

W imieniu Marszałka Województwa Podkarpackiego Władysława Ortyla oraz Przewodniczącego Rady Działalności Pożytku Publicznego Województwa Podkarpackiego Macieja Kunysza zapraszamy na V Podkarpackie Forum Obywatelskie.

Nagroda im. prof. Aleksandra Gieysztora edycje XXII i XXIII konkursu

13.10.2021 r.

Z szacunku do kultury i jej odbiorców. Nagroda im. prof. Aleksandra Gieysztora

Do 15 listopada 2021 roku można nadsyłać zgłoszenia do Nagrody  im. prof. Aleksandra Gieysztora, która przyznawana jest od 1999 roku przez Fundację Citi Handlowy im. Leopolda Kronenberga. Na przestrzeni ponad dwudziestu lat Nagrodę otrzymywali twórcy, animatorzy, wyróżniane nią były nieprzeciętne inicjatywy. Lista Laureatów Nagrody obejmuje szeroki przekrój pod kątem osobowości, działalności oraz rozpoznawalności. To osoby, które swym twórczym działaniem budują dziedzictwo kulturowe naszego kraju. Wśród dotychczasowych Laureatów są m.in.: prof. Jerzy Limon, Elżbieta i Krzysztof Pendereccy, Anda Rottenberg oraz Społeczny Komitet Opieki nad Starą Rossą.