Konsultacje projektu programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027

17.01.2022 r.

Obrazek

Zarząd Województwa Podkarpackiego zaprasza organizacje pozarządowe z województwa podkarpackiego do udziału w konsultacjach społecznych projektu programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027.

Spotkanie odbędzie się dnia 28 stycznia 2022 r. o godzinie 15.30 w formie zdalnej w ramach posiedzenia Rady Działalności Pożytku Publicznego Województwa Podkarpackiego Zgłoszenia należy wysyłać na adres mailowy rdpp@podkarpackie.pl do dnia 27 stycznia 2022 r.
Celem konsultacji społecznych jest podniesienie jakości projektu programu Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021 - 2027. poprzez uzyskanie opinii min. mieszkańców województwa, organizacji pozarządowych oraz wszelkich środowisk, działających na rzecz dalszego rozwoju regionu i zainteresowanych poprawą życia i funkcjonowania na Podkarpaciu.
Wysłuchanie różnych racji na temat kształtu programu umożliwi wypracowanie finalnej wersji programu, która przekazana zostanie do formalnych negocjacji z Komisją Europejską.
Opinie i uwagi można zgłaszać na formularzu, który wraz z projektem programu jest dostępny na stronie internetowej: www.rpo.podkarpackie.pl