KONKURS "ŚWIAT BEZ ODPADÓW". RECYKLOMAT W TWOJEJ GMINIE

13.08.2020 r.

Obrazek

Zgłoś do konkursu swoją gminę albo zainspiruj do tego jej władze. Pokaż wszystkim swoje zaangażowanie w ratowanie planety.

Recyklomat to nowoczesne rozwiązanie, które w atrakcyjny sposób motywuje mieszkańców do segregowania odpadów i zachęca do zmiany nawyków na proekologiczne. Mieszkańcy zyskują podwójnie – aktywnie włączają się w działania na rzecz Świata Bez Odpadów, w zamian otrzymując realne korzyści w postaci zniżek na ulubione produkty lub aktywności w swojej gminie.

Akcja daje również możliwość udziału w projekcie lokalnym przedsiębiorcom, którzy w porozumieniu z gminą będą mogli zaoferować mieszkańcom różne benefity za swoje usługi lub produkty, do wymiany za ECO-punkty.

Więcej o działaniu recyklomatów możesz dowiedzieć się TUTAJ

WARUNKI UCZESTNICTWA

W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie gminy do 50 tysięcy mieszkańców.

Zgłoszenia konkursowego może dokonać wyłącznie Gmina lub osoba prawomocnie działająca w jej imieniu.

ZADANIE KONKURSOWE

Uzasadnij, dlaczego właśnie Twoja gmina powinna zostać nagrodzona w konkursie. Napisz jakie inicjatywy proekologiczne podejmowała do tej pory, jakie działania planuje prowadzić, co robi, by uświadamiać i edukować mieszkańców w temacie ochrony środowiska (max. 2000 znaków bez spacji)

NAGRODĄ GŁÓWNĄ W KONKURSIE JEST

Recyklomat RVM-120 K - urządzenie do automatycznej segregacji odpadów opakowaniowych tzn. butelek PET po napojach (liczbę urządzeń przyznawanych w ramach konkursu regulują zapisy Regulaminu)