Bezpłatne szkolenie dla organizacji pozarządowych w WDK w Gorliczynie

15.11.2022 r.

szkolenie

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu dla organizacji pożytku publicznego "Wzmacniamy podkarpackie NGO w powiatach przewoskim, leżajskim i łańcuckim", które odbędzie się 24 listopada w Wiejskim Domu Kultury w Gorliczynie.

Formularz zgłoszeniowy należy wypełnić, wydrukować i następnie skan przesłać drogą elektroniczną na adres biuro.mof@um.jaroslaw.pl z dopiskiem „Wzmacniamy podkarpackie NGO w powiatach: przeworskim, leżajskim i łańcuckim” lub osobiście dostarczyć do Biura Stowarzyszenia MOF Jarosław-Przeworsk (ul. Cerkiewna 3, 37-500 Jarosław) do dnia 18.11.2022 r., do godziny 12:00.
Rekrutacja uczestników będzie odbywać się w okresie od 7 listopada 2022 r. do 18 listopada 2022 r. aż do wyczerpania limitu miejsc.

ROPS Formularz zgłoszeniowy powiat przeworski, leżajski i łańcucki

ROPS Regulamin rekrutacji powiat przeworski, leżajski i łańcucki