Konkurs z wiedzy prawnej Powiatu Przeworskiego "Młodzi Mistrzowie Prawa"

21.05.2024 r.
Konkurs z wiedzy prawnej Powiatu Przeworskiego "Młodzi Mistrzowie Prawa"

21.05.2024 r. w Starostwie Powiatowym w Przeworsku odbyła się kolejna edycja Konkursu z wiedzy prawnej Powiatu Przeworskiego "Młodzi Mistrzowie Prawa" zrealizowana przez Fundację Pasieka pod honorowym patronatem Starosty Powiatu Przeworskiego.

Uczestników – uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu Powiatu Przeworskiego – I Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Władysława Jagiełły w Przeworsku, Zespołu Szkół Zawodowych im. Króla Jana III Sobieskiego w Przeworsku, Zespołu Szkół w Kańczudze – powitali Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury i Ochrony Zdrowia - Joanna Mordarska oraz Prezes Zarządu Fundacji Pasieka - adw. Karol Grześkiewicz.
Uczniowie przystąpili do zmagań konkursowych, mając do dyspozycji pytania testowe oraz otwarte, wraz z krzyżówką. Czas na wypełnienie testu wynosił 30 minut. Po zakończeniu dokonano sprawdzenia prac.
Laureatami konkursu "Młodzi Mistrzowie Prawa" zostali:
I. Bartłomiej Zmora – Zespół Szkół Zawodowych im. Króla Jana III Sobieskiego w Przeworsku.
II. Wiktoria Domaradzka – I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Władysława Jagiełły w Przeworsku,
III. Sławomir Cielecki – Zespół Szkół w Kańczudze.
Serdecznie gratulujemy!
Podczas oficjalnego wręczenia nagród Pani Naczelnik Joanna Mordarska wyraziła uznanie dla uczestników konkursu za zainteresowanie dziedziną nauk prawnych, a przedstawiciel organizatora konkursu – adw. Karol Grześkiewicz podkreślił, że celem podejmowanych działań jest zachęcanie młodzieży do poszerzania swojej wiedzy w zakresie prawa oraz inicjowanie głębszego zainteresowania aspektami prawnymi.
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali gadżety przekazane przez Powiat Przeworski, natomiast najlepsi nagrody przekazane przez Fundację.

Galeria:

• Konkurs z wiedzy prawnej Powiatu Przeworskiego "Młodzi Mistrzowie Prawa"