Jubileusz Długoletniego Pożycia Małżeńskiego

01.06.2022 r.
Jubileusz Długoletniego Pożycia Małżeńskiego

50 lat razem w małżeństwie to piękna rocznica. Z tej okazji Starosta Przeworski Bogusław Urban wspólnie z Wójt Gminy Gać Grażyną Pieniążek, Radnym Rady Powiatu Przeworskiego Jackiem Pieniążkiem, Przewodniczącym Rady Gminy Gać Lesławem Stańko wzięli udział w uroczystym wręczeniu Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie nadanych przez Prezydenta RP.

Uroczystość odbyła się 31 maja br. w budynku Uniwersytetu Ludowego w Gaci. Wyróżnionych zostało dziesięć małżeństw obchodzących złote gody. Na ręce wyróżnionych medalami par przekazano listy gratulacyjne, kwiaty oraz prezenty. Starosta Przeworski życzył Jubilatom kolejnych wspólnych lat spędzonych w zdrowiu i miłości. Nie zabrakło również tradycyjnego „Sto lat”.

Fot. UG Gać

• Jubileusz Długoletniego Pożycia Małżeńskiego