Inwestycje w powiecie przeworskim dofinansowane z Funduszu Dróg Samorządowych

17.04.2020 r.
Inwestycje w powiecie przeworskim dofinansowane z Funduszu Dróg Samorządowych

Prezes Rady Ministrów zatwierdził listy zadań do dofinansowania ze środków Funduszu Dróg Samorządowych w ramach naboru wniosków na 2020 rok. Powiat Przeworski uzyskał rządowe wsparcie w kwocie blisko 11 mln zł.

Dofinansowanie obejmie realizację dwóch zadań:

1. Przebudowę dróg powiatowych nr P1592R Przeworsk - Ujezna - Pełkinie oraz nr P1593R Rozbórz - Mirocin - Ożańsk - łączna kwota dofinansowania to 6 998 000 zł.

2. Przebudowę drogi powiatowej nr P1607R Białoboki - Ostrów - Mikulice - kwota dofinansowania to 3 908 000 zł.

Przypominamy, że obecnie trwa realizacja zadania dofinansowanego z Funduszu Dróg Samorządowych w 2019 roku - przebudowa dróg powiatowych nr P1603 R Maćkówka - Żurawiczki; nr P1604 R Żurawiczki - Zarzecze; nr P1605 R Urzejowice - Krzeczowice - Siennów. Kwota dofinansowania wyniosła 3 572 266 zł, a zakończenie inwestycji planowane jest do 30 lipca br.

Dziękujemy Pani Minister Annie Schmidt-Rodziewicz za aktywną działalność na rzecz powiatu przeworskiego.

• Inwestycje w powiecie przeworskim dofinansowane z Funduszu Dróg Samorządowych