Informator o szkołach ponadpodstawowych Powiatu Przeworskiego

20.02.2020 r.
Informator o szkołach ponadpodstawowych Powiatu Przeworskiego

Z myślą o decyzjach, które w związku z wyborem dalszej ścieżki edukacyjnej będą niebawem podejmować ósmoklasiści, Powiat Przeworski wydał informator zawierający ofertę szkół ponadpodstawowych.

<Pobierz>

Zawiera on wiele przydatnych i pomocnych informacji. Prezentuje ofertę pięciu szkół: Zespołu Szkół Zawodowych im. Króla Jana III Sobieskiego w Przeworsku, I Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Władysława Jagiełły w Przeworsku, Zespołu Szkół w Sieniawie, Zespołu Szkół w Kańczudze, Zespołu Szkół im. Wincentego Witosa w Zarzeczu oraz Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Przeworsku. Przedstawione charakterystyki szczegółowo opisują kierunki kształcenia, a także szkolne osiągnięcia i dostępne pozalekcyjne aktywności. Wielość proponowanych przez nasze szkoły kierunków kształcenia zawodowego i ogólnego sprawia, że każdy może znaleźć w ofercie szkołę swoich marzeń.

Zachęcamy do lektury niniejszego informatora, ale także do odwiedzenia naszych szkół, a także ich stron internetowych i profili na Facebooku. Życzymy trafnych wyborów i decyzji.