Program "Dostępne Mieszkanie" - S-A-M!

07.07.2023 r.

Obrazek

To program skierowany do osób z niepełnosprawnościami, które w swoim mieszkaniu posiadają bariery ograniczające codzienne funkcjonowanie.

Zapraszamy do udziału w konkursie „Przyjazna Wieś”

03.07.2023 r.

Obrazek

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie "Przyjazna wieś", gdzie Twoja inicjatywa ma szansę zdobyć uznanie, stać się źródłem inspiracji dla innych, a także przynieść Ci atrakcyjne nagrody o wartości nawet do 10 000 zł! Niezależnie od tego, czy jesteś rolnikiem, przedsiębiorcą, członkiem lokalnej organizacji, czy samorządu — to jest konkurs dla Ciebie.

Program Stypendiów Pomostowych 2023/2024 dla członków rodzin byłych pracowników państwowych przedsiębiorstw gospodarki rolnej

03.07.2023 r.

stypendia

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Rzeszowie, informuje o możliwości skorzystania z Programu Stypendiów Pomostowych 2023/2024 dla członków rodzin byłych pracowników państwowych przedsiębiorstw gospodarki rolnej.

„TWOJA ULUBIONA TRASA ROWEROWA W WOJ. PODKARPACKIM. II EDYCJA”

23.06.2023 r.

Obrazek

Jesteś entuzjastą/ką wycieczek rowerowych? Masz ulubione trasy na weekend i urlop? A może do pracy jeździsz rowerem? Jeśli tak - weź udział w konkursie i podziel się z nami swoją ulubioną trasą rowerową!

To już druga edycja konkursu rowerowego organizowanego przez serwis transportowy Clicktrans. Wyniki pierwszej edycji znajdziesz tutaj. Pandemia wielu z nas zachęciła do eksplorowania najbliższej okolicy i poznawania uroków własnego regionu zamiast dalekich krajów. Podziel się ulubioną trasą rowerową odkrytą w regionie - może dzięki Tobie odkryją ją też inni :)

Bezpłatne webinarium pn. „Nowa perspektywa finansowa na lata 2021-2027 - aktualne konkursy dla przedsiębiorców”

15.06.2023 r.

Obrazek

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Przemyślu zaprasza na bezpłatne webinarium pn. Nowa perspektywa finansowa na lata 2021-2027 - aktualne konkursy dla przedsiębiorców”. Webinarium odbędzie się 27 czerwca 2023 roku o godzinie 11:00.

Celem webinarium pn. Nowa perspektywa finansowa na lata 2021-2027 - aktualne konkursy dla przedsiębiorców jest zapoznanie potencjalnych beneficjentów z aktualnymi naborami wniosków o dofinansowanie w ramach perspektywy finansowej 2021-2027.