02.06.2021 r.

Obrazek

Fundacja Pasieka na zlecenie Starostwa prowadzi Punkt nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego, w ramach którego realizuje wiele działań z zakresu edukacji prawnej:

- artykuły i biuletyny prawne,

- film promujący nieodpłatną pomoc,

- animowane filmy edukacyjne,

- warsztaty prawne,

- Powiatowy konkurs z wiedzy prawnej,

oraz wiele innych.

PRZEWORSKIE KONCERTY KAMERALNE

01.06.2021 r.

Koncerty kameralne

Oferta edukacyjna szkół prowadzonych przez Powiat Przeworski

28.05.2021 r.

Oferta szkół 2021

Kampania informacyjno-edukacyjna „Alzheimer – rozumiem – wspieram”

28.05.2021 r.

Obrazek

Rzecznik Praw Obywatelskich we współpracy z Alzheimer Polska – związkiem organizacji pozarządowych zajmujących się wspieraniem chorych żyjących z demencją i ich opiekunów uprzejmie zapraszają do udziału w kampanii informacyjno-edukacyjnej „Alzheimer – rozumiem – wspieram”.

Celem kampanii jest zwiększenie wiedzy na temat choroby Alzheimera i innych rodzajów otępienia (demencji) oraz o potrzebach osób chorych i ich opiekunów rodzinnych. Przygotowaliśmy materiały: ulotkę i broszurę, które w prosty sposób opisują zagadnienie.

POWIATOWY KONKURS MATEMATYCZNY „MISTRZ MATEMATYKI 2021”

20.05.2021 r.