Program szkoleniowy KOTWICA dla polskich wolontariuszy

Obrazek

Ruszył bezpłatny program szkoleniowy KOTWICA dla polskich wolontariuszy powstał z inicjatywy koordynatorów zespołów wolontariuszy, którzy postanowili zadbać o kondycję psychiczną swojego zespołu i zgłosili potrzebę zorganizowania wsparcia.

Bezpośredni kanał sprzedaży polskiej żywności dla gastronomii - platforma foodbuy.pl

Obrazek

FoodBuy jest działaniem społeczno – gospodarczym. Naszym celem jest integracja przedsiębiorców wokół zwiększania efektywności biznesu.

Budujemy specjalistyczną platformę zakupową dla HoReCa, dzięki której codzienne, świetnie zarządzane zakupy produktów spożywczych i przemysłowych przyniosą realne oszczędności w food cost: od kilku do kilkudziesięciu procent.

Ułatwienia w budowie domów do 70 m kw.

Obrazek

Od 3 stycznia 2022 r. każdy, kto ma działkę budowlaną, może wybudować na niej ‒ w uproszczonej procedurze ‒ dom do 70 m kw. zabudowy do celów mieszkaniowych lub rekreacyjnych. W tym artykule znajdziesz najważniejsze informacje na temat budowy „domu bez formalności”.

15. edycja Plebiscytu „Wydarzenie Historyczne Roku 2021”

Szanowni Państwo,

1 kwietnia ruszył nabór projektów do 15. edycji Plebiscytu Wydarzenie Historyczne Roku, którego organizatorem jest Muzeum Historii Polski we współpracy z portalem historia.org.pl.

Zachęcam Państwa do zgłaszania projektów realizowanych w 2021 roku (lub wówczas zainicjowanych) poprzez stronę Plebiscytu: whr.muzhp.pl

Termin zgłaszania to 31 maja 2022 r.

Dofinansowanie do 80% kosztów szkoleń dla firm budowlanych

06.05.2022 r.

Obrazek

Informujemy, że Dolnośląska  Agencja Rozwoju Regionalnego S. A., Fundusz Regionu Wałbrzyskiego i Dolnośląscy Pracodawcy realizują ogólnopolski projekt „Kompetentni Pracownicy Sektora Budowlanego”. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój. Został opracowany przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości i jest realizowany pod jej nadzorem.