Halowy turniej piłki nożnej dla szkół podstawowych z terenu powiatu przeworskiego

plakat

XXI edycja wojewódzkiego konkursu plastycznego dla dzieci i młodzieży: „Współcześni Rycerze Św. Floriana”

Obrazek

Zapraszamy do wzięcia udziału w XXI edycji wojewódzkiego konkursu plastycznego dla dzieci i młodzieży pod hasłem: „Współcześni Rycerze Św. Floriana”. Organizatorem jest Muzeum w Przeworsku Dział Historii Pożarnictwa, a patronat objął m.in. Starosta Powiatu Przeworskiego Bogusław Urban.

Pluszaki ratują Krzysia

pluszaki

Przeworskie Centrum Zdrowia Psychicznego

31.01.2024 r.

.

Startuje IV edycja Konkursu dla Kół Gospodyń Wiejskich

22.01.2024 r.

plakat

Rusza nabór do IV edycji Konkursu dla Kół Gospodyń Wiejskich o Nagrodę Małżonki Prezydenta RP.

Zgłoszenia do Konkursu przyjmowane będą do 31 marca 2024 r.

– Koła Gospodyń Wiejskich przeżywają obecnie swoje odrodzenie, wiele z nich zostało reaktywowanych, wiele też powstaje nowych – podkreślała Małżonka Prezydenta RP, zapraszając do udziału w Konkursie.

Cieszę się, że nieustannie inicjują Państwo przemiany kulturowe i społeczne wsi polskiej, zmieniając jej oblicze – zaznaczyła.