VII edycji ogólnopolskiego konkursu kulinarnego dla Kół Gospodyń Wiejskich „Bitwa Regionów”

20.05.2022 r.

XXVIII Ogólnopolski Festiwalem Piosenki Francuskiej

20.05.2022 r.

Obrazek

Szanowni Państwo! W związku z organizowanym XXVIII Ogólnopolskim Festiwalem Piosenki Francuskiej w Radziejowie i upływającym terminem zgłoszeń, ponownie zwracam się z prośbą o przekazanie załączonego regulaminu placówkom oświatowym i instytucjom zajmującym się rozwojem kultury. Regulamin Konkursu i Karta Zgłoszenia dostępne są również na stronie internetowej: https://www.radziejow.edu.pl/402,festiwal-piosenki-francuskiej

Uwaga - zmiana terminu wystawy "HONOR I DUMA" od drużyn do legionów

17.05.2022 r.

Konkurs na ekomural – dofinansowanie do 15 tys. zł!

13.05.2022 r.

Obrazek

Fundacja Banku Ochrony Środowiska zaprasza do udziału w piątej edycji konkursu „Świat oczami młodych” na przygotowanie projektu muralu.

Celem konkursu jest wyłonienie najlepszych projektów murali przedstawiających temat różnorodności biologicznej, które dostaną dofinansowanie na realizację. Zadanie konkursowe polega na wybraniu ściany oraz przygotowaniu maksymalnie 3 projektów murali. Rejestracja instytucji, które wezmą udział w konkursie do 31 maja. Natomiast projekty, jako zgłoszenie konkursowe, należy przesłać do 30 czerwca za pośrednictwem serwisu internetowego oczamimlodych.pl.

Własny biznes receptą na sukces - uzupełniający nabór do projektu

12.05.2022 r.

Obrazek

W RAMACH PROJEKTU OFEROWANE SĄ:

• szkolenia grupowe dla 40 uczestników/uczestniczek projektu z zakresu prowadzenia działalności gospodarczej,
  • wsparcie finansowe w formie stawki jednostkowej 23 050 zł dla 35 uczestników/uczestniczek projektu,
  • finansowe wsparcie pomostowe w kwocie 2 700 zł przez okres 6 m-cy.