Konkurs fotograficzny pn. ,,Zespół Pałacowo−Parkowy w Przeworsku w obiektywie’’

Wakacyjne kursy dla Seniorów - WNE UW zaprasza

24.05.2022 r.

Uniwesytet Warszawski informuje:

Mamy w ofercie dwa kursy dla Seniorów:

1. Pierwsze ze szkoleń tj. kurs językowy pt.: „Komunikatywny senior" ma na celu aktywizację seniorów z całej Polski (w wieku 60+) za pomocą specjalnie opracowanego programu kształcenia językowego (język angielski - poziom podstawowy). Intensywny kurs wakacyjny pomoże powtórzyć podstawy językowe.

Druga tura naboru o przyznanie środków finansowych na realizację programu „Zajęcia klubowe w WTZ"

24.05.2022 r.

Obrazek

Oddział Podkarpacki Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w Rzeszowie informuje, iż w terminie od dnia 1 czerwca 2022 r. do dnia 30 czerwca 2022 r. odbędzie się druga tura naboru wystąpień samorządów powiatowych o przyznanie środków finansowych na realizację programu „Zajęcia klubowe w WTZ". Dotyczy ona zajęć klubowych, które mają zostać uruchomione i prowadzone od drugiej połowy roku realizacyjnego (tj. od dnia 1 sierpnia 2022 r. do dnia 31 stycznia 2023 r.), oraz zajęć klubowych prowadzonych w WTZ, w których od momentu zakończenia terminu pierwszej tury naboru wystąpień zwiększyła się liczba beneficjentów programu.

IDOL Fundacji Szansa dla Niewidomych 2022

23.05.2022 r.

Obrazek

Jak co roku Fundacja Szansa dla Niewidomych uhonoruje tytułem IDOLA osoby i instytucje szczególnie zaangażowanym w pomoc niewidomym i słabowidzącym. Właśnie otwieramy etap regionalny dla województwa podkarpackiego.

Podkarpackie:https://idol.szansadlaniewidomych.org/p/9

– Głosowanie od 18 do 24 maja

Sięgnij po marzenia z Moim Stypendium!

23.05.2022 r.

Obrazek

„Stypendia? A to nie jest przypadkiem tylko dla uczniów szkół podstawowych?” – jako Fundacja Dobra Sieć, prowadząca największy w Polsce program stypendialny MojeStypendium.pl, często słyszymy to pytanie. A więc odpowiadamy:

Nie, zdecydowanie nie! Programy stypendialne fundują prestiżowe studia, umożliwiają rozwój kompetencji społecznych, dają szansę na realizację projektu artystycznego. Innymi słowy, ułatwiają spełniać marzenia. Owszem, są skierowane do uczniów, ale także studentów, absolwentów, profesjonalistów, osób działających społecznie.