„Fundusz Usług Rozwojowych II” – dofinasowanie na szkolenia

25.03.2024 r.

plakat

Przemyska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. informuje o ogłoszeniu I naboru Formularzy zgłoszeniowych w ramach projektu „Fundusz Usług Rozwojowych II - wsparcie przedsiębiorców i pracodawców oraz ich pracowników z subregionu przemyskiego”

Projekt jest skierowany do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz pracodawców nie będący przedsiębiorcami, mających swoją siedzibę, oddział lub miejsce wykonywania działalności gospodarczej na obszarze subregionu przemyskiego woj. podkarpackiego (miasto Przemyśl, powiaty: przemyski, jarosławski, przeworski, lubaczowski) oraz pracowników tych podmiotów, wykonujący pracę na terenie subregionu przemyskiego.

Rekrutacji Trwa - Indeks Start2Star!

22.03.2024 r.

plakat

Mamy ogromną przyjemność podzielić się z Wami kolejnym etapem naszej misji wsparcia utalentowanej młodzieży!

Zagrożenia zdrowotne związane z występowaniem bakterii z rodzaju Legionella

21.03.2024 r.

Obrazek

W ślad za pismem Głównego Inspektora Sanitarnego (GIS) znak HŚ.BW.552.102.2024 z dnia 29 lutego br. w sprawie rozpowszechnienia opracowań dotyczących zagrożeń zdrowotnych związanych z występowaniem bakterii z rodzaju Legionella oraz możliwych do podjęcia działań prewencyjnych, ograniczających ryzyko zachorowań na legionelozę, udostępniamy następujące publikacje:

Konkurs „Młodzieżowy Delegat RP na 79. Sesję Zgromadzenia Ogólnego ONZ”

21.03.2024 r.

Obrazek

Rada Dialogu z Młodym Pokoleniem – organ doradczy Minister Agnieszki Buczyńskiej Przewodniczącej Komitetu ds. Pożytku Publicznego, przy współpracy z Ministerstwem Spraw Zagranicznych ogłaszają konkurs „Młodzieżowy Delegat RP na 79. Sesję Zgromadzenia Ogólnego ONZ” w Nowym Jorku. Celem konkursu jest wyłonienie osoby, która jako Młodzieżowy Delegat RP weźmie udział w 79. Sesji Zgromadzenia Ogólnego Organizacji Narodów Zjednoczonych oraz będzie uczestniczyła w realizacji i upowszechnianiu założeń Konkursu do kolejnej Sesji Zgromadzenia Ogólnego ONZ.

Wystawa fotografii pt. „Dzielimy się miłością”

18.03.2024 r.