Drugi numer magazynu „Zobacz zmiany”

20.07.2021 r.

Obrazek

Zapraszamy do zapoznania się z Biuletynem informacyjnym Funduszy Europejskich w województwie podkarpackim, który obejmuje tematykę dotyczącą wdrażania Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020, a także szeroko rozumianą tematykę Funduszy Europejskich. Biuletyn jest kompleksowym źródłem informacji – w tym specjalistycznej na temat środków RPO i zasad realizacji projektów. Ponadto prezentowane są w nim dobre praktyki oraz wpływ Funduszy Europejskich na rozwój regionu.

Nowy numer magazynu „Zobacz zmiany” już gotowy! W naszej publikacji znajdziesz artykuły z przydatnymi wskazówkami oraz takie, które pozwalają na poszerzanie wiedzy o funduszach.

Unia Europejska stworzyła nowy instrument „Wsparcie na rzecz odbudowy służącej spójności oraz terytorium Europy”, którego celem jest m.in. przeciwdziałanie skutkom kryzysu wywołanego przez pandemię koronawirusa. W tym roku Polska będzie miała do rozdysponowania 37,5 mln euro. W ramach pierwszej transzy województwo podkarpackie otrzyma ok. 24,5 mln euro. Więcej na ten temat w artykule „REACT-UE – odpowiedź na kryzys”.

Ciekawie zapowiada się również lektura artykułów w sekcji „Dobre praktyki”.  Podpowiadamy skąd wziąć środki na rozpoczęcie działalności gospodarczej oraz kto wspiera w rozwoju mikro, małe i średnie firmy. Wyjaśniamy co kryje się pod nazwą „Leśna ostoja” oraz czym jest „Bieszczadzka droga”.

Wersja mobilna – możliwa do odtwarzania na tabletach i smartfonach  zobaczzmiany.pl/wydanie/2-2021/

Wersja dostępna – PDF (rozmiar: 6.91 MB)

Poprzednie numery magazynów znajdują się pod tym linkiem