Bezpłatne webinarium nt. „​Dofinansowanie na szkolenia dla mikro, małych firm i pracowników”

18.01.2022 r.

Obrazek

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Przemyślu zaprasza na bezpłatne webinarium „Dofinansowanie na szkolenia dla mikro, małych firm i pracowników”.

Webinarium odbędzie się 24 stycznia 2022 r., od godziny 9:00 do 9:45 za pośrednictwem platformy ClickMeeting.

Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie zgłoszenia (imię, nazwisko, numer telefonu i adres e-mailowy oraz tytuł spotkania) na adres: lpi.przemysl@podkarpackie.pl i otrzymanie potwierdzenia mailowego od organizatora. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia przyjmowane są do 24 stycznia 2022 r. do godziny 7:30. Link do webinarium zostanie wysłany w osobnej wiadomości w dniu wydarzenia (tj. 24 stycznia 2022 r.).

W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę webinarium.

Webinarium skierowane jest do właścicieli i pracowników mikro, małych przedsiębiorstw z subregionu przemyskiego (powiaty: Miasto Przemyśl, przemyski, jarosławski, lubaczowski, przeworski), którzy mogą otrzymać nawet do 80% dofinansowania na szkolenia pracowników w ramach projektu „Fundusz Usług Rozwojowych - wsparcie mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz ich pracowników z subregionu przemyskiego” realizowanego przezPrzemyską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A.

Program webinarium:

1. Powitanie uczestników, informacje organizacyjne. Przedstawienie oferty Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich;
  2. Możliwość pozyskania wsparcia na szkolenia w ramach projektu „Fundusz Usług Rozwojowych - wsparcie mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz ich pracowników z subregionu przemyskiego” realizowanego przez Przemyską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A.:

•  Cel projektu
•  Grupa docelowa projektu
•  Formy wsparcia
•  Proces aplikowania o wsparcie
•  Proces uczestnictwa w projekcie.

Po webinarium będzie możliwość zadawania pytań.

Organizator webinarium:

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Przemyślu