ARiMR: Płatności bezpośrednie. 17 czerwca ostatnim dniem na złożenie wniosków za rok 2021

16.06.2021 r.

wnioski o dopłaty bezp.

17 czerwca 2021 r. przypada ostateczny termin składania wniosków o przyznanie płatności bezpośrednich oraz wybranych płatności w ramach PROW (dotyczy działania Rolnictwo ekologiczne, działania Dobrostan zwierząt, płatności ONW, Działania rolno-środowiskowo-klimatycznego oraz premii w ramach działania zalesieniowego).

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich beneficjentów, ARiMR wydłuża godziny otwarcia swoich biur powiatowych.

Będą one otwarte dodatkowo:

• 12 czerwca (sobota) od godz. 07.30 do godz. 15.30,
  • 14-16 czerwca (poniedziałek-środa) od godz. 7.30 do godz. 18.00
  • 17 czerwca (czwartek) - w ostatni dzień składania wniosków od godz. 7.30 do godz. 20.00 - do ostatniego beneficjenta.

Przypominamy, że wnioski o dopłaty bezpośrednie i obszarowe za 2021 r. można składać jedynie za pośrednictwem aplikacji eWniosekPIus. W tym roku Agencja nie wysyła wniosków w formie papierowej. Rolnikom, którzy nie mają komputerów lub obawiają się samodzielnego wypełniania wniosku, wsparcia technicznego udzielają pracownicy biur powiatowych Agencji.

Dyrektor Oddziału Regionalnego

Wiesław Polek