pl

Dofinansowanie wycieczek dla uczniów szkół prowadzonych przez powiat przeworski w ramach przedsięwzięcia "Poznaj Polskę" - 2022 r.

06.10.2022 r.

Powiat Przeworski otrzymał dofinansowanie ze środków budżetu państwa na realizację Przedsięwzięcia Ministra Edukacji i Nauki pod nazwą ,,Poznaj Polskę” w wysokości 57.600,00 zł. W ramach realizowanego zadania uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych im. Króla Jana III Sobieskiego w Przeworsku pojadą na cztery wycieczki szkolne.

Plakat 2022

06.10.2022 r.

plakat

Dofinansowanie wycieczek dla uczniów szkół prowadzonych przez powiat przeworski w ramach przedsięwzięcia "Poznaj Polskę" - 2021 r.

13.10.2021 r.

Powiat Przeworski otrzymał dofinansowanie ze środków budżetu państwa na realizację Przedsięwzięcia Ministra Edukacji i Nauki pod nazwą ,,Poznaj Polskę” w wysokości 45.908,00 zł.

Plakat 2021

13.10.2021 r.