Droga wojewódzka i most oficjalnie oddane do użytku

02.12.2019 r.
Droga wojewódzka i most oficjalnie oddane do użytku

2 grudnia br. Starosta Przeworski Bogusław Urban i Przewodniczący Rady Powiatu Przeworskiego Tadeusz Kiełbowicz uczestniczyli w uroczystym zakończeniu inwestycji „Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 835 na odcinku Sieniawa – Gorliczyna wraz z przebudową mostu w m. Ubieszyn”. Symboliczne przecięcie wstęgi odbyło się na placu Wiejskiego Domu Kultury w Ubieszynie. Poświęcenia drogi i mostu dokonał Proboszcz Parafii pw. WNMP w Sieniawie ks. Jan Grzywacz.

W oficjalnym oddaniu inwestycji udział wzięli m.in.: Wicemarszałek Województwa Podkarpackiego Piotr Pilch, Dyrektor Podkarpackiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Rzeszowie Piotr Miąso, Dyrektor Wydziału Infrastruktury Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego Krzysztof Sopel, Wójt Gminy Tryńcza Ryszard Jędruch wraz z członkami Prezydium Rady Gminy, Burmistrz Miasta i Gminy Sieniawa Adam Woś, Przewodniczący Rady Gminy Przeworsk Andrzej Ruchała, a także przedstawiciele Wykonawców tej inwestycji, tj. konsorcjum - Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Mielec i Remost Dębica.

• Droga wojewódzka i most oficjalnie oddane do użytku