Czasowa zmiana organizacji ruchu dla drogi Przeworsk - Gorliczyna

29.04.2021 r.
Czasowa zmiana organizacji ruchu dla drogi Przeworsk - Gorliczyna

W związku z realizacją projektu tymczasowej organizacji ruchu w ciągu drogi powiatowej nr 1580R w m. Gorliczyna wykonywanego dla zadania pn.: „Naprawa przejazdu kolejowo - drogowego linii 68 Lublin - Przeworsk km 174,706" informujemy, iż w dniach 5-11 maja 2021 r. zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu dla w/w zadania.

Ponadto informujemy, iż wprowadzenie przedmiotowej organizacji ruchu wiąże się z koniecznością zamknięcia drogi powiatowej nr 1580R i skierowania pojazdów na tymczasowy objazd. Objazd został wyznaczony drogą gminną nr 110813R, drogą powiatową nr 1587R oraz drogą wojewódzką nr 835 (obecnie droga w zarządzie ZDP Przeworsk).