Chodnik przy drodze powiatowej w Tryńczy oddany do użytku

18.11.2020 r.
Chodnik przy drodze powiatowej w Tryńczy oddany do użytku

17 listopada br. Starosta Przeworski Bogusław Urban z inicjatywy Wójta Gminy Tryńcza Ryszarda Jędrucha przy udziale członków Prezydium Rady Gminy Tryńcza, przedstawicieli Powiatowego Zarządu Dróg  w Przeworsku, sołtysa wsi Tryńcza oraz Kierownika Referatu Inwestycji w Urzędzie Gminy Tryńcza uczestniczył w oddaniu do użytku chodnika wzdłuż drogi powiatowej relacji Tryńcza- Ubieszyn na odcinku  300m. Wartość zadania wyniosła ponad 200 tys. zł. Inwestycja realizowana przy współudziale finansowym Powiatu Przeworskiego i Gminy Tryńcza.

Starosta Przeworski odebrał podziękowanie od Wójta Gminy Tryńcza Ryszarda Jędrucha za bardzo dobrą współpracę oraz otwartość na podejmowane przedsięwzięcia inwestycyjne.

• Chodnik przy drodze powiatowej w Tryńczy oddany do użytku