Konferencja - "Nie damy się nabrać na e-papierosy"

14.11.2023 r.

plakat

Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Starostwie Powiatowym w Przeworsku (14.11.2023)

09.11.2023 r.

MPI

Serdecznie zapraszamy mieszkańców powiatu przeworskiego (osoby fizyczne, przedsiębiorców, organizacje pozarządowe, JST) na indywidualne, bezpłatne konsultacje dotyczące pozyskania wsparcia z Funduszy Europejskich.

Jeśli poszukujesz środków na rozwój lub założenie działalności gospodarczej, chcesz uczestniczyć w szkoleniach, dowiedzieć się czy Twój pomysł ma szansę na otrzymanie dofinansowania przyjdź na spotkanie z konsultantem Funduszy Europejskich.

105. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

06.11.2023 r.

Niepodległa zaprasza 11 listopada do wspólnego śpiewania Hymnu

20.10.2023 r.

Szanowni Państwo,

zapraszamy do wspólnego śpiewania Mazurka Dąbrowskiego 11 listopada w samo południe, w ramach corocznej akcji "Niepodległa do Hymnu". Swój udział w akcji można zgłaszać za pośrednictwem formularza na stronie https://niepodlegla.gov.pl/dodaj-wydarzenie/.

Uczcijmy wspólnie kolejną, 105. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości! Wszyscy razem, bez względu na to, gdzie będziemy – 11 listopada w samo południe zaśpiewajmy Mazurka Dąbrowskiego.

Koncert "Na góralską nutę" w Przeworskiej Bazylice

05.10.2023 r.