Życzenia Wielkanocne

Zaproszenie na VI sesję Rady Powiatu Przeworskiego VI kadencji

18.04.2019 r.

W dniu 26 kwietnia 2019 roku (piątek) o godz. 1000 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przeworsku, ul. Jagiellońska 10 odbędzie się VI sesja Rady Powiatu Przeworskiego VI kadencji.

Zaproszenie na posiedzenia Komisji: Społecznej, Rewizyjnej, ds. Zdrowia, Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego, Gospodarczej i Rolnictwa

18.04.2019 r.
Zaproszenie na posiedzenie Komisji Społecznej, które odbędzie się w dniu 23 kwietnia 2019 roku (wtorek) o godz. 1400 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przeworsku.
Zaproszenie na posiedzenie Komisji Rewizyjnej, które odbędzie się w dniu 24 kwietnia 2019 roku (środa) o godz. 1400 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przeworsku.
Zaproszenie na posiedzenie ds. Zdrowia, Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego, które odbędzie się w dniu 24 kwietnia 2019 roku (środa) o godz. 1300 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przeworsku.
Zaproszenie na posiedzenie Komisji Gospodarczej i Rolnictwa, które odbędzie się w dniu 25 kwietnia 2019 roku (czwartek) o godz. 1400 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przeworsku.

Życzenia Wielkanocne dzieci z Przedszkola Sióstr Miłosierdzia w Przeworsku

11.04.2019 r.
Życzenia Wielkanocne dzieci z Przedszkola Sióstr Miłosierdzia w Przeworsku

Jak co roku, w związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi, Starostwo Powiatowe w Przeworsku odwiedziły dzieci z Przedszkola Sióstr Miłosierdzia w Przeworsku.

Wójt Gminy Tryńcza Ryszard Jędruch został wybrany „WÓJTEM ROKU 2018”

10.04.2019 r.
Wójt Gminy Tryńcza Ryszard Jędruch został wybrany „WÓJTEM ROKU 2018”

Jest nam miło poinformować, że z Powiatu Przeworskiego Wójt Gminy Tryńcza Ryszard Jędruch został wybrany „WÓJTEM ROKU 2018”. Tytuł przyznany przez kapitułę ogólnopolskiego konkursu organizowanego przez Telewizję Polską. Starosta Przeworski Bogusław Urban z tej okazji złożył najserdeczniejsze gratulacje i życzenia za osiągnięcia dla społeczności lokalnej.