Uwaga szczepienie lisów!

21.03.2019 r.
Uwaga szczepienie lisów!

Podkarpacki Wojewódzki Lekarz Weterynarii informuje, że w terminie 4 – 13 kwietnia 2019 r. planowana jest w województwie podkarpackim wiosenna akcja szczepień lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie. Obejmie ona swoim zasięgiem teren całego województwa podkarpackiego.

Informacja - zmiana godzin pracy Starostwa Powiatowego w Przeworsku od 01.04.2019 r.

20.03.2019 r.

Zgodnie z Zarządzeniem Nr 11/2019 Starosty Przeworskiego w sprawie zmian w Regulaminie Pracy Starostwa Powiatowego w Przeworsku informujemy, że od dnia 01.04.2019 r. zostaną zmienione godziny pracy urzędu.

Starostwo Powiatowe w Przeworsku będzie pracować w następujących godzinach:

poniedziałek – od godz. 7:30 – 15:30

wtorek – od godz. 7:30 – 17:00

środa – czwartek – od godz. 7:30 – 15:30

piątek – od godz. 7:30 – 14:00.

Święto Patrona przeworskiej „Jagiellonki" Króla Władysława Jagiełły

11.03.2019 r.
Święto Patrona przeworskiej „Jagiellonki" Króla Władysława Jagiełły

5 marca br. w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Przeworsku odbyła się uroczystość Święta Szkoły – Dzień Patrona Szkoły „Godni Patrona”, w której uczestniczyli Wicestarosta Przeworski Jerzy Mazur i Członek Zarządu Powiatu Przeworskiego Wiesław Bukowski.

Powiatowe Forum Kobiet

06.03.2019 r.
Powiatowe Forum Kobiet

5 marca br. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przeworsku odbyło się Powiatowe Forum Kobiet, zorganizowane przez Starostę Przeworskiego Bogusława Urbana i Przewodniczącą Powiatowej Rady KGW w Przeworsku Zofię Kalamarz. Jak co roku, była to doskonała okazja do spotkania Pań należących do kół gospodyń wiejskich z terenu powiatu przeworskiego.