Zaproszenie na XXXII sesję Rady Powiatu Przeworskiego V kadencji

30.10.2018 r.

W dniu 6 listopada 2018 r. (wtorek) o godz. 1300 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przeworsku ul. Jagiellońska 10 odbędzie się XXXII sesja Rady Powiatu Przeworskiego V kadencji.

PORZĄDEK OBRAD:

1. Otwarcie sesji.

2. Stwierdzenie prawomocności obrad.

3. Przedstawienie porządku obrad.

4. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.

5. Sprawozdanie z działalności Zarządu Powiatu Przeworskiego.

6. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie powiatu przeworskiego na rok 2018.

7. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w uchwale Rady Powiaty Przeworskiego Nr XXVII/200/18 z dnia 9 marca 2018 roku w sprawie określenia zadań, na które przeznacza się środki PFRON.

8. Podjęcie uchwały w sprawiewyrażenia zgody na zaciągniecie zobowiązania na realizację zadania pn. „Założenie i modernizacja szczegółowej osnowy wysokościowej 3 klasy dla Powiatu Przeworskiego” o wartości przekraczającej ustaloną w budżecie na rok 2018.

9.Informacja o stanie realizacji zadań oświatowych za rok 2017/2018, w tym wyniki egzaminu maturalnego i egzaminu zawodowego.

10. Interpelacje i zapytania radnych.

11. Wnioski i oświadczenia.

12. Zakończenie sesji.

Wręczenie podziękowań Radnym Powiatu Przeworskiego.